Voelt Goed - praktijk voor gezonde eetgewoonten
Ervar je dat je voeding geen goede basis meer is voor je gezondheid? Bij Voelt Goed in Arnhem, gelegen aan de Batavierenweg 25, bieden we een warme en persoonlijke aanpak om je eetgewoonten weer gezond te maken. We begrijpen dat afvallen of eten in balans brengen niet gaat over strikt dieetplannen, maar over het vinden van een manier van leven die bij jou past. Ons team bestaat uit gecertificeerde voedingsdeskundigen die je begeleiden op basis van wetenschappelijke inzichten, maar altijd met oog voor jouw persoonlijke situatie, voorkeuren en levensstijl.
Of je nu wilt afvallen, last hebt van spijsverteringsklachten, of simpelweg meer energie wilt hebben; we helpen je stap voor stap naar betere keuzes. De consulten vinden plaats in onze praktijk in Arnhem, waar we samen een haalbaar en duurzaam plan opstellen. Geen oordelen, maar wel duidelijke inzichten en praktische tools. Laat voeding weer iets worden wat goed voelt, zowel fysiek als mentaal. Neem contact op voor een kennismakingsgesprek en ontdek hoe we samen je gezondheidsdoelen kunnen bereiken.
Openingstijden
- maandag: Gesloten
- dinsdag: 09:00–14:00, 18:30–21:00
- woensdag: 09:00–17:30
- donderdag: 09:00–14:00, 18:30–21:00
- vrijdag: 09:00–14:00
- zaterdag: Gesloten
- zondag: Gesloten
Foto's van Voelt Goed - praktijk voor gezonde eetgewoonten
Voelt Goed - praktijk voor gezonde eetgewoonten: Recensies
Geef je mening over Voelt Goed - praktijk voor gezonde eetgewoonten:
Voelt Goed - praktijk voor gezonde eetgewoonten komt voor in de volgende aanbiedingen:
Andere voedingsdeskundigen die u mogelijk interesseren
Voelt Goed
Diёtistenpraktijk New Life
Diëtistenpraktijk Vitasens, Medisch Centrum Malburgen, Arnhem
Squash Fitness Centre Arnhem
Diëtistenpraktijk Food2Lifestyle
Diëtiste Rianne Mulder
Afvallen met Het 1 op 1 Dieet Arnhem
Gewichtsconsulente Mariëtte Mouw
Hoogsensitief Voedingsadvies
Vitabine
Voeg gratis uw professionele profiel toe aan onze lijst
Als u een voedingsdeskundige bent en in onze gids wilt verschijnen, stuur ons dan de informatie over uw centrum en u kunt volledig gratis verschijnen.